דברים שלא לימדו אותנו על כסף - הפודקאסט בהנחיית דנה מליניאק
הפודקאסט

דברים שלא לימדו אותנו על כסף

ברוכים הבאים לפודקאסט "דברים שלא לימדו אותנו על כסף". שמי דנה מליניאק. עד גיל 42 לא ידעתי כלום על כסף, כן כן, אני מודה פאשלה רצינית. בגיל 42 פוטרתי ממקום עבודתי ואז נחשפתי, בהתחלה בלית ברירה, ואחר כך ברצון רב לכל הדבר הזה שנקרא התפתחות אישית, כלכלית ועסקית ובניתי את עצמי כאוטוריטה בתחום.

היום אני מנהלת חברה בע"מ שמלווה משפחות ומקדמת אותן למצב של צמיחה וחופש כלכלי, מלווה עסקים בפיתוח עסקי ומכשירה אנשים להיות מנטורים כלכליים בדיוק כמוני. אני רוצה לומר לכם שלו הייתי יודעת את כל הדברים שהיום אני יודעת עוד בגיל 22 מצבי היה אחר… אז היום בפודקאסט הזה אני רוצה לחשוף אתכם לכל העולמות הסודיים האלה שאנשים לא יודעים לגבי כסף ועסקים ויכולים לשפר להם את איכות החיים בצורה משמעותית ביותר.

פרקים מומלצים

Spotify_ Website Duo
פרק 18 - הפסיכולוגית שמצילה ילדים והפכה ליזמית עם צחית שלוסברג
בפרק הזה אירחתי את צחית שלוסברג - פסיכולוגית קלינית מלווה משפחות לרילוקיישן מיטיב. הפרק הזה היה מרגש במיוחד עבורי. את צחית הכרתי במסגרת גיוסים לתכנית שלי לאנשי עסקים אבל אז לא ידעתי שקוראים לה צחית... היא נרשמה והציגה את עצמה בשם בדוי, וכך הייתה מציגה את עצמה גם בפורומים שונים כי חששה מאד מהחשיפה. מאז היא עברה דרך ארוכה ותהליך מדהים ובפרק הזה תוכלו לראות אותה "בלי מסכות" ובשיחה מאד כנה שבה תגלו ❤️ למה היא הייתה צריכה להמציא את עצמה מחדש? ❤️ מה עושה אישה שבאמצע החיים, צריכה לעזוב קליניקה פרטית פעילה, משפחה וחברים ולעשות רילוקיישן עם בעלה לארצות הברית? ❤️ איך זה להיות ישראלית בארה"ב ואיך התמודדה עם התגובות השונות? ❤️ למה למרות כל הידע והנסיון הרב והעסק שניהלה במשך שנים, לא ראתה את עצמה כבעלת עסק? ❤️ איך היא התגברה על החשש מלהיחשף ולהשמיע את הקול שלה? ❤️ איך לומדים לשחרר בעסק - לעצור את המרוץ ולנהל אורח חיים בריא לנפש? ממליצה מאד להקשיב לצחית, לא רק כי אני סופר מתרגשת וגאה מהזכות להיות חלק מהתהליך המדהים שעברה, אלא כי אני חושבת שאפשר ללמוד המון דברים חשובים מהדרך שלה והתובנות שאספה בדרך.
יוני 8, 2023
זמן האזנה - 53 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 17 - מה הדברים שגורמים לכם לשכוח לאכול? עם לי רשף
מה הדברים שגורמים לכם לשכוח לאכול? בפרק הזה אירחתי את לי רשף, "נערת האריות". התשוקה שלה בחיים היא להציל אריות באפריקה לי היא יזמית מומחית ביצירת בידול עסקי. בפרק דיברנו על חשיבות הבידול לבעלי העסקים ואיך פרקטית עושים את זה. דיברנו גם על מכירות. אבל לא רק על זה... בפרק הזה תוכלו לשמוע גם מה הקשר שלה לאריות? איך לי התמודדה עם בריונות ברשת? איפה אנשים מבזבזים יותר כסף ואיך אפשר לעצור את זה? מה גרם לה להתעורר ולטפל בכל הנושאים הכלכליים שלה? למה היא צריכה הרבה כסף בשביל להתנדב? וכמובן - מה הדברים שגורמים לכם לשכוח לאכול? אההה.. וגם תשמעו ממני על אחת הסיבות שבגללן אני פתחתי את העסק שלי. אם אתם בעלי עסקים, הרבה אסימונים יפלו לכם בפרק הזה. האזנה נעימה
מאי 31, 2023
זמן האזנה - 1 שעות ו-8 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 16 - למה לא נספר לך איפה להשקיע? עם ליזי ג'ירפי
"לא נולדנו לשלם חשבונות❗" במשפט הזה אני משתמשת הרבה, כדי לעורר אנשים שאפשר וצריך לפעול אחרת בחיים הכלכליים שלנו. ???? אבל האמת היא, שאת המשפט הזה שמעתי לראשונה מליזי ג'רפי, מנהלת תכנית הדגל שלי "מעושרים". בפרק הזה ליזי מספרת על הרגע המכונן שבו מאסה במצב הקיומי של לקום כל בוקר ותכלס לשלם חשבונות.... ???? זו הייתה שיחה אישית מהלב עם תובנות חשובות ???? מתי נפל לה האסימון שאפשר אחרת? ???? למה הבנות שלה הן הגורם האמיתי לשינוי שעברה? ???? איזה מיתוס חזק היא ניפצה בדרך ומה הנוסחה החדשה שהיא למדה במקומו? ???? מהו הדבר מעברה שלא ייחסה לו חשיבות אבל גילתה שניהל את החיים הכלכליים שלה? ???? מה היה הרגע שבו החליטה להפוך את זה למקצוע? ???? "איך היא מרגישה כשהיא מזהה את "ליזי הישנה במתאמנים רבים מתכנית "מעושרים"? כדאי לכם להקשיב לפרק הזה, בטוחה שגם לכם הוא יפיל כמה אסימונים..
מאי 25, 2023
זמן האזנה - 1 שעות ו-10 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 15 - מילדה נטושה לבעלת שלוש דירות עם טובה זלטר
"אמא שלי הרגישה שנמאס לה…" טובה זלטר היא אם יחידנית שהחיים לא האירו לה בתחילת דרכה, אבל היא לא הרימה ידיים, על אף שהיו לה את כל הסיבות לכך. ???? היא בחרה לעשות מהמר מתוק ולגמרי לבד, עם מיינדסט מדהים והתמדה, היא הגיעה למצב שיש לה היום שלוש דירות להשקעה! ???? בפרק הזה טובה מספרת על החיים שלה והדרך המדהימה שעברה, ✨ איך היא שרדה כנערה (ילדה!) בת 15 לבד בעולם? ✨ איך היא הצליחה להתגבר על הנטישה של אמה והבדידות? ✨ מה נדרש ממנה בשביל לעבור דרך כל כך משמעותית? ✨ מהו הרגע שבו קיבלה את ההחלטה להיות אם יחידנית? ✨ איך היום היא מעבירה את כל מה שלמדה בחייה גם לבן שלה? ✨ איך היא הגיעה להיות מאמנת כלכלית? על כל זה ועוד דיברנו בפרק הזה שהוא מאוד מאוד אישי עבורי. ויש שם גם מסר חשוב מאד מטובה שאני ממליצה לכולם לשמוע ולשנן בכל בוקר ???? אתם יכולים (חייבים❗) להאזין או לצפות בפודקאסט מכאן ???? יוטיוב - https://bit.ly/3p9yPIr ספוטיפיי - https://bit.ly/3Vz6yXC אפל - https://bit.ly/3M4LG7T באתר שלי - https://bit.ly/3nuo2Ik האזנה נעימה ????
מאי 17, 2023
זמן האזנה - 57 דקות
Main Cover
פרק 14 - "גם אם אהיה מנקת רחובות אני אהנה" עם ויקטוריה גירנון
"גם אם אהיה מנקת רחובות אני אהנה" אמרה ויקטוריה גירנון. ויקטוריה היא מאמנת תנועה, בעלת עסק ואמא במשרה מלאה. בפרק "להרגיש, להתחבר, להגשים" אנחנו מדברות על: ✨ התהליך הכי משמעותי כלכלית ועסקית שויקטוריה עברה ✨ איך אנחנו מחנכות את הילדים שלנו? ✨ שלושת ה"למדים" שהיא חייה על פיהם ✨ איך לקחת אחריות כלכלית ועסקית ועוד המון תובנות, התרגשויות ודמעות שלא עצרו. האזנה נעימה
מאי 10, 2023
זמן האזנה - 47 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 13 - צעירים, ראו הוזהרתם!! עם אופיר אביבי
צעירים, ראו הוזהרתם❗❗❗ אופיר אביבי היא בחורה צעירה רק בת 24, וכבר מצאה את הייעוד והשליחות שלה בחיים - ???? היא מנהלת את הכסף והנכסים שלה כל כך טוב עד שהפכה את זה למקצוע להיות מנטורית כלכלית. היום אופיר מלווה צעירים ונותנת להם המון המון ידע וערך. ???? הפרק הזה יענה לכם על מספר שאלות: ???? מה הביא אותה לחשוב על הנושא הכלכלי בגיל כל כך צעיר? ???? מהו הרגע שבו היא הבינה כמה היא לא מבינה? ???? ???? מהן הטעויות שרוב הצעירים עושים ואיך להימנע מהם? ???? למה היא מרגישה חריגה בנוף? ???? איך אנשים מגיבים כשהיא מראה להם טבלה של צמיחה כלכלית אפשרית? ???? מהו המסר הכי חשוב שלה לצעירים? ???? לא משנה באיזה גיל אתם, ממליצה לכם מאד להקשיב לפרק הזה כי גם אני, שגילי כפול משל אופיר, למדתי ממנה המון. ???? מוזמנים להכיר את אופיר יותר באתר שלה ???? https://ofir-avivi.vp4.me/young-financial-training
מאי 3, 2023
זמן האזנה - 46 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 12 - עשיתי זאת בדרך שלי עם תומר שטרן
עשיתי זאת בדרך שלי בפרק 12 של הפודקאסט שלי החלפתי תפקידים במקום להיות המראיינת, ישבתי בכסא השני ונתתי לתומר שטרן - יזם צעיר, מנכ"ל ובעלים של WE DO שאצלם אני מקליטה את הפודקאסט לראיין אותי. הדברים שתומר הצליח להוציא ממני... ממש חזרתי אחורה לכל הרגעים החשובים שעיצבו אותי למה שאני היום סיפרתי על האתגרים וההצלחות בדרך, דיברנו על המיינדסט הנדרש בשביל לצלוח את האתגרים והשינויים ולצמוח מתוכם ואפילו נתתי שם כמה טיפים למי שרוצה גם לצאת לדרך להצלחה. יצא פרק סופר סופר מעניין עד כדי כך שהיה לנו קשה לנו לסיים אותו אז ממליצה בחום להישאר עד הסוף.
אפריל 30, 2023
זמן האזנה - 51 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 11 - החיים בפנסיה בגיל 31 עם אורה אריאל
ברוכים הבאים לפרק נוסף בפודקאסט "דברים שלא ידעתם על כסף" והפעם אירחתי ג׳ינג׳ית נוספת, האחת והיחידה- אורה אריאל - האופטימית. כששתי ג׳ינג׳יות מתאספות, יש הרבה נושאים שאפשר לדבר עליהם... אז דיברנו על עסקים, נשים, כסף ועוד דברים חשובים שכל אישה בבית צריכה להקשיב, להפנים ולעשות. שתהיה לכם האזנה נעימה!
אפריל 19, 2023
זמן האזנה - 1 שעה
Spotify_ Website Duo
פרק 10 - האם יש הבדל בין מתמודדי נפש אלינו? עם מירב משה
בפרק הזה אירחתי את מירב משה. הפעם דיברנו על מתמודדי נפש - האם הם שונים מאיתנו? אני רוצה שתקשיבו לפרק הזה אם יש לכם חברים שהם מתמודדי נפש, קרוב משפחה או כל אדם אחר וגם אם עוד לא יצא לכם להכיר. דיברנו על מה זה אומר להיות מתמודד נפש וגם על הזכויות שלהם - מה מגיע להם. פרק מעניין ביותר שנוגע לרבים מאיתנו, שתהיה לכם האזנה נעימה!
אפריל 13, 2023
זמן האזנה - 49 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 9 - לא רק כסף עם שי בדיחי
ברוכים הבאים לפרק נוסף בפודקאסט "דברים שלא ידעתם על כסף". הפעם אירחתי את שי בדיחי שכמעט כולם מכירים. שי עוסק בכספים, מנהל קהילות ועושה עוד המון דברים. אבל האמת היא, שהפעם לא דיברנו על כסף… דיברנו על דברים אחרים! דיברנו על עסקים ואיך הוא מנהל את זה ומה המיינדסט הנדרש לכל הדברים האלה. הולכת להיות לכם האזנה סופר מעניינת. האזנה נעימה!
אפריל 4, 2023
זמן האזנה - 1 שעות ו-4 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 8 - מה זה הבולשיט הזה איזור הנוחות עם רותם גולן
ברוכים הבאים לעוד פרק בפודקאסט "דברים שלא לימדו אותנו על כסף". הפעם אירחתי את רותם גולן, שהיא מאמנת אישית ועסקית מייסדת שותפה של YNOW להתפתחות אישית וכלכלית לדור ה-Y. בפרק דיברנו על מה זה הבולשיט הזה אזור הנוחות⁉️ דבר נוסף, הנושא של הפחד, אנחנו תמיד מפחדים… זו תובנה מדהימה שהגענו אליה בפרק הזה והגענו להמון המון תובנות.. הייתי רוצה שמהפרק הזה תצאו לתזוזה בחיים שלכם. ממליצה בחום רב לשמוע עד הסוף. האזנה נעימה!!
מרץ 29, 2023
זמן האזנה - 1 שעות ו-4 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 7 - איך סמנכ"ל מתכונן ליום הפרישה? עם שאולי כצנלסון
ברוכים הבאים לעוד פרק בפודקאסט "דברים שלא לימדו אותנו על כסף". הפעם אירחתי את שאולי כצנלסון, אדם שעשה המון בחייו בתפקידים מאוד מאוד בכירים והשפעה מטורפת על אנשיםהזמנתי אותו לדבר על איך הוא נערך לפנסיה שלו גם בהיבט הכספי, אבל יותר על מה עכשיו? איך מתכוננים למציאות חדשה, חיפוש משמעות ועוד.. האמת היא שדיברנו על המון דברים שבכלל לא צפיתי שנדבר עליהם, יש פה הרבה מאוד כלים שכל אחד שחושב על הפנסיה שלו יכול לקחת מהפרק. מאחלת לכם האזנה נעימה.
מרץ 22, 2023
זמן האזנה - 59 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 6 - בעלת עסק חייבת יותר מרשת תמיכה אחת עם אורה בן אלי
ברוכים הבאים לעוד פרק בפודקאסט "דברים שלא ידענו על כסף". הפעם אירחתי את חברתי הטובה אורה בן אלי והולך להיות פרק מצחיק בטירוף! אנחנו דיברנו על המון דברים נשיים, על איך זה להיות בעלת עסק אישה שבעלך בעצם מטפל בילדים ושוטף כלים, איך אנחנו מסתדרות עם כל הביקורת הזאת שיש כלפינו כנשים, דיברנו הרבה על היחס העצמי שלנו, על הדרך שבה אנחנו מסתכלים על כסף ואיך אנחנו תופסות את עצמנו כבעלות ערך או לא בעלות ערך ביחס הכספי שלנו והעסקי שלנו. המון המון דברים שרק נשים יבינו את זה, אבל גברים גם אתם מוזמנים קצת להחכים. האזנה נעימה!
מרץ 15, 2023
זמן האזנה - 1 שעות ו-6 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 5 - העוקץ הפיננסי שהפך את מיכל למלווה כלכלית עם מיכל רוזנטל
ברוכים הבאים לפודקאסט "דברים שלא ידענו על כסף". בפרק הפעם אירחתי את מיכל רוזנטל שדיברה על נושא מאוד מאוד כאוב, על איך אמא שלה נעקצה ב-350 אלף שקלים במשך כארבע חמש שנים ועד ששיחה מקרית בבית קפה שאמה אמרה לה "מיכלי אני במצוקה…" העירה את כל הנושא הזה והפכה את מיכל למישהי שמטפלת יומם וליל במשך שנים רבות על כל נושא החובות, ואיך מיכל הוציאה את אמא שלה מהמקום הזה. זה פשוט פרק מדהים עם המון המון תובנות: מה אנחנו עושים ההורים שלנו? איך אנחנו עוזרים להם לנהל את הדבר הזה? איך לא מגיעים למצב של "עוקץ קשישים" שזה משהו שהוא מאוד מאוד רווח? המון המון טיפים, איך אתם בעצם מטפלים היום ההורים המבוגרים שלכם וגורמים להם לא להגיע למצב של אמא של מיכל. האזנה נעימה
פברואר 23, 2023
זמן האזנה - 58 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 4 - מכלוב הזהב לחופש כלכלי עם זאב באר
היי חברים, ברוכים הבאים לעוד פרק בפודקאסט "דברים שלא ידעתם על כסף". בפרק היום אירחתי עם זאב באר שבגיל 51 עזב את כלוב הזהב המדהים שהיה לו בהייטק, עבודה 24/7, אחריות ודברים נוספים ועבר פתאום לריק להיות בעל עסק, להיות עצמאי. פתאום סדר היום שלך מתבלגן ואתה לא יודע מה לעשות עם עצמך וממה להתחיל, לשווק? למכור? איך עושים מעבר כל כך חד מלהיות שכיר במשך מעל 25 שנה לעצמאי צעיר? כל זה ועוד דיברנו בפרק הבא. האזנה נעימה.
ינואר 30, 2023
זמן האזנה - 59 דקות

השארו מעודכנים

הרשמו עכשיו, וקבלו עדכון על כל פרק חדש שיוצא!

כל הפרקים של הפודקאסט

Spotify_ Website Duo
פרק 18 - הפסיכולוגית שמצילה ילדים והפכה ליזמית עם צחית שלוסברג
בפרק הזה אירחתי את צחית שלוסברג - פסיכולוגית קלינית מלווה משפחות לרילוקיישן מיטיב. הפרק הזה היה מרגש במיוחד עבורי. את צחית הכרתי במסגרת גיוסים לתכנית שלי לאנשי עסקים אבל אז לא ידעתי שקוראים לה צחית... היא נרשמה והציגה את עצמה בשם בדוי, וכך הייתה מציגה את עצמה גם בפורומים שונים כי חששה מאד מהחשיפה. מאז היא עברה דרך ארוכה ותהליך מדהים ובפרק הזה תוכלו לראות אותה "בלי מסכות" ובשיחה מאד כנה שבה תגלו ❤️ למה היא הייתה צריכה להמציא את עצמה מחדש? ❤️ מה עושה אישה שבאמצע החיים, צריכה לעזוב קליניקה פרטית פעילה, משפחה וחברים ולעשות רילוקיישן עם בעלה לארצות הברית? ❤️ איך זה להיות ישראלית בארה"ב ואיך התמודדה עם התגובות השונות? ❤️ למה למרות כל הידע והנסיון הרב והעסק שניהלה במשך שנים, לא ראתה את עצמה כבעלת עסק? ❤️ איך היא התגברה על החשש מלהיחשף ולהשמיע את הקול שלה? ❤️ איך לומדים לשחרר בעסק - לעצור את המרוץ ולנהל אורח חיים בריא לנפש? ממליצה מאד להקשיב לצחית, לא רק כי אני סופר מתרגשת וגאה מהזכות להיות חלק מהתהליך המדהים שעברה, אלא כי אני חושבת שאפשר ללמוד המון דברים חשובים מהדרך שלה והתובנות שאספה בדרך.
יוני 8, 2023
53 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 17 - מה הדברים שגורמים לכם לשכוח לאכול? עם לי רשף
מה הדברים שגורמים לכם לשכוח לאכול? בפרק הזה אירחתי את לי רשף, "נערת האריות". התשוקה שלה בחיים היא להציל אריות באפריקה לי היא יזמית מומחית ביצירת בידול עסקי. בפרק דיברנו על חשיבות הבידול לבעלי העסקים ואיך פרקטית עושים את זה. דיברנו גם על מכירות. אבל לא רק על זה... בפרק הזה תוכלו לשמוע גם מה הקשר שלה לאריות? איך לי התמודדה עם בריונות ברשת? איפה אנשים מבזבזים יותר כסף ואיך אפשר לעצור את זה? מה גרם לה להתעורר ולטפל בכל הנושאים הכלכליים שלה? למה היא צריכה הרבה כסף בשביל להתנדב? וכמובן - מה הדברים שגורמים לכם לשכוח לאכול? אההה.. וגם תשמעו ממני על אחת הסיבות שבגללן אני פתחתי את העסק שלי. אם אתם בעלי עסקים, הרבה אסימונים יפלו לכם בפרק הזה. האזנה נעימה
מאי 31, 2023
1 שעות ו-8 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 16 - למה לא נספר לך איפה להשקיע? עם ליזי ג'ירפי
"לא נולדנו לשלם חשבונות❗" במשפט הזה אני משתמשת הרבה, כדי לעורר אנשים שאפשר וצריך לפעול אחרת בחיים הכלכליים שלנו. ???? אבל האמת היא, שאת המשפט הזה שמעתי לראשונה מליזי ג'רפי, מנהלת תכנית הדגל שלי "מעושרים". בפרק הזה ליזי מספרת על הרגע המכונן שבו מאסה במצב הקיומי של לקום כל בוקר ותכלס לשלם חשבונות.... ???? זו הייתה שיחה אישית מהלב עם תובנות חשובות ???? מתי נפל לה האסימון שאפשר אחרת? ???? למה הבנות שלה הן הגורם האמיתי לשינוי שעברה? ???? איזה מיתוס חזק היא ניפצה בדרך ומה הנוסחה החדשה שהיא למדה במקומו? ???? מהו הדבר מעברה שלא ייחסה לו חשיבות אבל גילתה שניהל את החיים הכלכליים שלה? ???? מה היה הרגע שבו החליטה להפוך את זה למקצוע? ???? "איך היא מרגישה כשהיא מזהה את "ליזי הישנה במתאמנים רבים מתכנית "מעושרים"? כדאי לכם להקשיב לפרק הזה, בטוחה שגם לכם הוא יפיל כמה אסימונים..
מאי 25, 2023
1 שעות ו-10 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 15 - מילדה נטושה לבעלת שלוש דירות עם טובה זלטר
"אמא שלי הרגישה שנמאס לה…" טובה זלטר היא אם יחידנית שהחיים לא האירו לה בתחילת דרכה, אבל היא לא הרימה ידיים, על אף שהיו לה את כל הסיבות לכך. ???? היא בחרה לעשות מהמר מתוק ולגמרי לבד, עם מיינדסט מדהים והתמדה, היא הגיעה למצב שיש לה היום שלוש דירות להשקעה! ???? בפרק הזה טובה מספרת על החיים שלה והדרך המדהימה שעברה, ✨ איך היא שרדה כנערה (ילדה!) בת 15 לבד בעולם? ✨ איך היא הצליחה להתגבר על הנטישה של אמה והבדידות? ✨ מה נדרש ממנה בשביל לעבור דרך כל כך משמעותית? ✨ מהו הרגע שבו קיבלה את ההחלטה להיות אם יחידנית? ✨ איך היום היא מעבירה את כל מה שלמדה בחייה גם לבן שלה? ✨ איך היא הגיעה להיות מאמנת כלכלית? על כל זה ועוד דיברנו בפרק הזה שהוא מאוד מאוד אישי עבורי. ויש שם גם מסר חשוב מאד מטובה שאני ממליצה לכולם לשמוע ולשנן בכל בוקר ???? אתם יכולים (חייבים❗) להאזין או לצפות בפודקאסט מכאן ???? יוטיוב - https://bit.ly/3p9yPIr ספוטיפיי - https://bit.ly/3Vz6yXC אפל - https://bit.ly/3M4LG7T באתר שלי - https://bit.ly/3nuo2Ik האזנה נעימה ????
מאי 17, 2023
57 דקות
Main Cover
פרק 14 - "גם אם אהיה מנקת רחובות אני אהנה" עם ויקטוריה גירנון
"גם אם אהיה מנקת רחובות אני אהנה" אמרה ויקטוריה גירנון. ויקטוריה היא מאמנת תנועה, בעלת עסק ואמא במשרה מלאה. בפרק "להרגיש, להתחבר, להגשים" אנחנו מדברות על: ✨ התהליך הכי משמעותי כלכלית ועסקית שויקטוריה עברה ✨ איך אנחנו מחנכות את הילדים שלנו? ✨ שלושת ה"למדים" שהיא חייה על פיהם ✨ איך לקחת אחריות כלכלית ועסקית ועוד המון תובנות, התרגשויות ודמעות שלא עצרו. האזנה נעימה
מאי 10, 2023
47 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 13 - צעירים, ראו הוזהרתם!! עם אופיר אביבי
צעירים, ראו הוזהרתם❗❗❗ אופיר אביבי היא בחורה צעירה רק בת 24, וכבר מצאה את הייעוד והשליחות שלה בחיים - ???? היא מנהלת את הכסף והנכסים שלה כל כך טוב עד שהפכה את זה למקצוע להיות מנטורית כלכלית. היום אופיר מלווה צעירים ונותנת להם המון המון ידע וערך. ???? הפרק הזה יענה לכם על מספר שאלות: ???? מה הביא אותה לחשוב על הנושא הכלכלי בגיל כל כך צעיר? ???? מהו הרגע שבו היא הבינה כמה היא לא מבינה? ???? ???? מהן הטעויות שרוב הצעירים עושים ואיך להימנע מהם? ???? למה היא מרגישה חריגה בנוף? ???? איך אנשים מגיבים כשהיא מראה להם טבלה של צמיחה כלכלית אפשרית? ???? מהו המסר הכי חשוב שלה לצעירים? ???? לא משנה באיזה גיל אתם, ממליצה לכם מאד להקשיב לפרק הזה כי גם אני, שגילי כפול משל אופיר, למדתי ממנה המון. ???? מוזמנים להכיר את אופיר יותר באתר שלה ???? https://ofir-avivi.vp4.me/young-financial-training
מאי 3, 2023
46 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 12 - עשיתי זאת בדרך שלי עם תומר שטרן
עשיתי זאת בדרך שלי בפרק 12 של הפודקאסט שלי החלפתי תפקידים במקום להיות המראיינת, ישבתי בכסא השני ונתתי לתומר שטרן - יזם צעיר, מנכ"ל ובעלים של WE DO שאצלם אני מקליטה את הפודקאסט לראיין אותי. הדברים שתומר הצליח להוציא ממני... ממש חזרתי אחורה לכל הרגעים החשובים שעיצבו אותי למה שאני היום סיפרתי על האתגרים וההצלחות בדרך, דיברנו על המיינדסט הנדרש בשביל לצלוח את האתגרים והשינויים ולצמוח מתוכם ואפילו נתתי שם כמה טיפים למי שרוצה גם לצאת לדרך להצלחה. יצא פרק סופר סופר מעניין עד כדי כך שהיה לנו קשה לנו לסיים אותו אז ממליצה בחום להישאר עד הסוף.
אפריל 30, 2023
51 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 11 - החיים בפנסיה בגיל 31 עם אורה אריאל
ברוכים הבאים לפרק נוסף בפודקאסט "דברים שלא ידעתם על כסף" והפעם אירחתי ג׳ינג׳ית נוספת, האחת והיחידה- אורה אריאל - האופטימית. כששתי ג׳ינג׳יות מתאספות, יש הרבה נושאים שאפשר לדבר עליהם... אז דיברנו על עסקים, נשים, כסף ועוד דברים חשובים שכל אישה בבית צריכה להקשיב, להפנים ולעשות. שתהיה לכם האזנה נעימה!
אפריל 19, 2023
1 שעה
Spotify_ Website Duo
פרק 10 - האם יש הבדל בין מתמודדי נפש אלינו? עם מירב משה
בפרק הזה אירחתי את מירב משה. הפעם דיברנו על מתמודדי נפש - האם הם שונים מאיתנו? אני רוצה שתקשיבו לפרק הזה אם יש לכם חברים שהם מתמודדי נפש, קרוב משפחה או כל אדם אחר וגם אם עוד לא יצא לכם להכיר. דיברנו על מה זה אומר להיות מתמודד נפש וגם על הזכויות שלהם - מה מגיע להם. פרק מעניין ביותר שנוגע לרבים מאיתנו, שתהיה לכם האזנה נעימה!
אפריל 13, 2023
49 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 9 - לא רק כסף עם שי בדיחי
ברוכים הבאים לפרק נוסף בפודקאסט "דברים שלא ידעתם על כסף". הפעם אירחתי את שי בדיחי שכמעט כולם מכירים. שי עוסק בכספים, מנהל קהילות ועושה עוד המון דברים. אבל האמת היא, שהפעם לא דיברנו על כסף… דיברנו על דברים אחרים! דיברנו על עסקים ואיך הוא מנהל את זה ומה המיינדסט הנדרש לכל הדברים האלה. הולכת להיות לכם האזנה סופר מעניינת. האזנה נעימה!
אפריל 4, 2023
1 שעות ו-4 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 8 - מה זה הבולשיט הזה איזור הנוחות עם רותם גולן
ברוכים הבאים לעוד פרק בפודקאסט "דברים שלא לימדו אותנו על כסף". הפעם אירחתי את רותם גולן, שהיא מאמנת אישית ועסקית מייסדת שותפה של YNOW להתפתחות אישית וכלכלית לדור ה-Y. בפרק דיברנו על מה זה הבולשיט הזה אזור הנוחות⁉️ דבר נוסף, הנושא של הפחד, אנחנו תמיד מפחדים… זו תובנה מדהימה שהגענו אליה בפרק הזה והגענו להמון המון תובנות.. הייתי רוצה שמהפרק הזה תצאו לתזוזה בחיים שלכם. ממליצה בחום רב לשמוע עד הסוף. האזנה נעימה!!
מרץ 29, 2023
1 שעות ו-4 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 7 - איך סמנכ"ל מתכונן ליום הפרישה? עם שאולי כצנלסון
ברוכים הבאים לעוד פרק בפודקאסט "דברים שלא לימדו אותנו על כסף". הפעם אירחתי את שאולי כצנלסון, אדם שעשה המון בחייו בתפקידים מאוד מאוד בכירים והשפעה מטורפת על אנשיםהזמנתי אותו לדבר על איך הוא נערך לפנסיה שלו גם בהיבט הכספי, אבל יותר על מה עכשיו? איך מתכוננים למציאות חדשה, חיפוש משמעות ועוד.. האמת היא שדיברנו על המון דברים שבכלל לא צפיתי שנדבר עליהם, יש פה הרבה מאוד כלים שכל אחד שחושב על הפנסיה שלו יכול לקחת מהפרק. מאחלת לכם האזנה נעימה.
מרץ 22, 2023
59 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 6 - בעלת עסק חייבת יותר מרשת תמיכה אחת עם אורה בן אלי
ברוכים הבאים לעוד פרק בפודקאסט "דברים שלא ידענו על כסף". הפעם אירחתי את חברתי הטובה אורה בן אלי והולך להיות פרק מצחיק בטירוף! אנחנו דיברנו על המון דברים נשיים, על איך זה להיות בעלת עסק אישה שבעלך בעצם מטפל בילדים ושוטף כלים, איך אנחנו מסתדרות עם כל הביקורת הזאת שיש כלפינו כנשים, דיברנו הרבה על היחס העצמי שלנו, על הדרך שבה אנחנו מסתכלים על כסף ואיך אנחנו תופסות את עצמנו כבעלות ערך או לא בעלות ערך ביחס הכספי שלנו והעסקי שלנו. המון המון דברים שרק נשים יבינו את זה, אבל גברים גם אתם מוזמנים קצת להחכים. האזנה נעימה!
מרץ 15, 2023
1 שעות ו-6 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 5 - העוקץ הפיננסי שהפך את מיכל למלווה כלכלית עם מיכל רוזנטל
ברוכים הבאים לפודקאסט "דברים שלא ידענו על כסף". בפרק הפעם אירחתי את מיכל רוזנטל שדיברה על נושא מאוד מאוד כאוב, על איך אמא שלה נעקצה ב-350 אלף שקלים במשך כארבע חמש שנים ועד ששיחה מקרית בבית קפה שאמה אמרה לה "מיכלי אני במצוקה…" העירה את כל הנושא הזה והפכה את מיכל למישהי שמטפלת יומם וליל במשך שנים רבות על כל נושא החובות, ואיך מיכל הוציאה את אמא שלה מהמקום הזה. זה פשוט פרק מדהים עם המון המון תובנות: מה אנחנו עושים ההורים שלנו? איך אנחנו עוזרים להם לנהל את הדבר הזה? איך לא מגיעים למצב של "עוקץ קשישים" שזה משהו שהוא מאוד מאוד רווח? המון המון טיפים, איך אתם בעצם מטפלים היום ההורים המבוגרים שלכם וגורמים להם לא להגיע למצב של אמא של מיכל. האזנה נעימה
פברואר 23, 2023
58 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 4 - מכלוב הזהב לחופש כלכלי עם זאב באר
היי חברים, ברוכים הבאים לעוד פרק בפודקאסט "דברים שלא ידעתם על כסף". בפרק היום אירחתי עם זאב באר שבגיל 51 עזב את כלוב הזהב המדהים שהיה לו בהייטק, עבודה 24/7, אחריות ודברים נוספים ועבר פתאום לריק להיות בעל עסק, להיות עצמאי. פתאום סדר היום שלך מתבלגן ואתה לא יודע מה לעשות עם עצמך וממה להתחיל, לשווק? למכור? איך עושים מעבר כל כך חד מלהיות שכיר במשך מעל 25 שנה לעצמאי צעיר? כל זה ועוד דיברנו בפרק הבא. האזנה נעימה.
ינואר 30, 2023
59 דקות
Spotify_ Website Duo
פרק 3 - זה לא רק זברות ואריות כאן עם סתיו מונסקי
היי חברים, ברוכים הבאים לפרק נוסף בפודקאסט "דברים שלא ידעתם על כסף". בפרק הפעם אירחתי את סתיו מונסקי צעירה, צבעונית וכריזמטית שפרצה לחיינו ברשתות החברתיות עם מעל ל- 100 אלף עוקבים. בפרק הזה אתם תגלו דברים בסתיו שאתם לא מכירים מהרשת. דיברנו על המון דברים מעניינים כמו על אריות, זברות ונושאים אחרים. תישארו איתנו, יהיה כיף, האזנה נעימה.
ינואר 30, 2023
1 שעות
Spotify_ Website Duo
פרק 2 - למה 50% מהאוכלוסייה נשארים עניים
בפרק של היום אני אירחתי עם ניצן שהיא העוזרת האישית שלי, יד ימיני. דיברנו על התהליכים הכלכליים שהיא עברה, וזה פשוט מדהים לראות את המעבר מבן אדם שבאמת לא יודע להתנהל כלכלית נכון לבן אדם שחוסך ומשקיע. מה התהליך שהיא עברה? איך זה גרם לה להרגיש עם עצמה? זה הולך להיות פרק מאוד מאוד חשוב ואני בטוחה שאתם הולכים להזדהות איתו כי מה שניצן עברה זה כל מה שכולנו עוברים. האזנה נעימה.
ינואר 30, 2023
1 שעות ו- 19 דקות
Spotify_ Website Solo
פרק 1 - למי קראת פחדנית
היי חברים, אז בפרק של היום אני הולכת לספר לכם מי אני ואיך הגעתי למה שהגעתי, אני חושבת שזה חשוב למי שרוצה להאזין לפודקאסט שלי פשוט להכיר אותי. גם אני כמוכם צמחתי מלמטה לא נולדתי עם כפית זהב בפה וכל מה שהגעתי אליו הגעתי אליו בעשר אצבעות ועבודה קשה. אני חושבת שבשבילכם זה יכול לתת גם השראה וגם כלים איך אתם יכולים להתקדם בחיים שלכם. שתהיה לכם האזנה נעימה.
ינואר 30, 2023
20 דקות